środa, 25 kwietnia 2012

BIG LOVE

Kolejna dawka wspomnień z cudownego tournee! Włochy już w skrócie zaprezentowałyśmy, pora na Szwajcarię, czyli pierwszy konkursowy przystanek. Poczuwam się, by wyjaśnić jak znalazłyśmy się w tym uroczym miejscu.  W związku z tym, że jesteśmy uczennicami szkoły muzycznej należymy do chóru. Konkursowe wyjazdy są za to spowodowane wyjątkowym talentem chórzystów. To znaczy, że jeżeli kiedykolwiek gdzieś zobaczycie nazwę: Gioia di cantare, wiedzcie, że tutaj rozmawiamy o profesjonalnym chórze pełnym dziecięcych geniuszy! Niestety w tym roku kończymy naszą cudowną przygodę, bo czas każe nam stać się poważnymi licealistkami. Ciężko jest nam się z tym pogodzić, bo TAKIE wspomnienia pozostają do końca życia!Zaraz po testach (jeszcze tylko jutrzejszy angielski) obiecujemy wziąć się do roboty i zatuszować nieróbstwo ostatniego miesiąca! Dziękujemy, że mimo wszystko znaleźli się wierni i wyrozumiali czytelnicy, których bardzo pozdrawiamy :)
Jagna&Julia

13 komentarzy:

 1. Piękne zdjęcia, cudowne wspomnienia macie :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę tam pojechać. Tam jest tak pięknie...

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem tu! Czuję się dowartościowana :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Pozytywne zdjecia i piekne miejsce:)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie:)
  www.saymejustine.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Spodobal mi sie wasz blog,dodajecie fajne zdjecia nie tylko stylizacji, ale i ciekawych miejsc.Tez jestem wielbicielka kawy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ja nie przepadam za kawą, ale jak najbardziej za wycieczkami ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Miałam ogromną przyjemność kilka razy na żywo wysłuchać repertuaru chóru Gioia di cantare i potwierdzam, TALENTÓW W NIM NIE BRAKUJE!!! Za każdym razem świetny reperuar w wykonaniu pięknych dziewczyn i cudowna uczta dla uszu...<)
  Ech, rozmarzyłam się, kiedy znów zaśpiewacie w Toruniu??? Czekam!!!
  Bełata! Wasza funka i wiena słuchaczka :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne zdjęcia :) Miłego weekendu!

  OdpowiedzUsuń
 9. HAH! You girls all look SO cute! It looks like such a fun excursion! looks like fun times.

  We should follow each other! Check out my blog and let me know what you think! i have some posts about my trip to asia you may like- and of course fashion too.

  God bless
  christine
  www.beyoutifulhope.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń