sobota, 22 czerwca 2013

FASHION DEMOCRACY

Wszyscy dobrze wiemy i nikt nie stra się tego ukryć, że dałyśmy się uwieźdź lenistwu i zwyczajanie spoczęłyśmy na laurach. Zaczęło się od tego, że temat BLOG, który zajmował nas średnio 3 razy dziennie był poruszany maksymalnie 3 razy tygodniowo. Wypierałyśmy go z głowy, z codziennego życia. Przeszkadzająca, niepokojąca myśl. I nagle coś się budziło, jakieś wspomnienie, wzruszenie. Drżącymi palcami wystukiwałyśmy powoli na klawiaturze l i v e c r e a t e ... , zmęczonym wzrokiem omiatałyśmy ostatnie tak znane nam zdjęcia i z bólem serca klikałyśmy w komentarze czekające na moderację. Tam całe to cierpienie przemieniało się w dziką euforię i już układałyśmy plan na następne miesiące blogowania. Nie trzeba pisać jak to się kończyło.
Ale niektórzy potrzebują szczególnego bodźca. Szafiarki dostały interesującego maila...

Napisała do nas reprezentantka  Warsaw Fashion Weekend, jednej z największych komercyjnych imprez modowych w Polsce w sprawie ich najnowszego projektu - FASHION DEMOCRACY summer. 
 Co to jest? Organizatorzy wyjaśnią to najlepiej.


"Fashion Democracy jest imprezą z cyklu Pop Up Shop. Na miejsce FD wybrano centrum handlowe- nieprzypadkowo. Zgodnie z założenie FD, impreza ma na celu przybliżenie szerszej publiczności twórczości niezależnych polskich projektantów. Na stałe współpracujemy z projektantami, organizując imprezy Designer Sample Sale już od 2005 roku.

Fashion Democracy to wyjątkowe kolekcje młodych, zdolnych, polskich projektantów. Moda unikalna, niezwykła, ponadczasowa. W komercyjnym postrzeganiu mody nie widzimy nic złego. Nie chcemy przylepiać jej etykietek towaru niszowego, niedostępnego. Naszym celem jest wejście mody autorskiej w struktury miasta i przełamanie stereotypu mody dla wybranych.
Fashion Democracy wzięło się z chęci połączenia artystycznego charakteru mody i jej użytkowego aspektu. Impreza pozwala firmie/ projektantowi tworzyć unikalneśrodowisko, które angażuje klientów i stwarza nową przestrzeń kontaktu."

Tak to wyglądało w Warszawie:

 

Mieszkańcy Torunia!!
 
Organizatorzy Fashion Democracy szukają młodych projektantów, którzy chcą się pokazać w TORUŃ PLAZA = pokazać się bardzo dużej ilości osób, i mieć szansę sprzedać swoje projekty!
Kontakt dla zainteresowanych:  zosia@fashionweekend.pl


 
 
Wszystkich innych zachęcamy do zarezerwowania sobie 6 lipca na wizytę w Plazie i konfrontację z alternatywnym światem mody. ;)

http://fashiondemocracy.pl/

https://www.facebook.com/fashiondemocracyy
 
julia & jagna


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz