środa, 19 września 2012

Where the wild roses grow...


Ktoś ostatnio napisał, że nudno tu. Już chciałam zachłysnąć się z okrzykiem "Wcale, nie!", ale nagle przygarbiłam się nad kubkiem herbaty i zapłakałam cichutko. Bo faktycznie trzeba Anonimowemu przyznać rację. Co ma się właściwie dziać kiedy tak głęboko zanurzamy się w rutynę? Szare poranki, senne godziny lekcyjne i powroty do domu po zmroku. Pierwsze czynności po wejściu do ukochanego pokoju już wcale nie tak aktywne jak na początku. Zakładam sweter, wiążę włosy i opadam na łóżko. Bam! Nic więcej nie jestem w stanie zrobić. Kilka minut długo wyczekiwanej siesty i moje oczy powoli kierują się na plecak w kącie pokoju. Taak, nauka, lekcje, Mozart, ćwiczenia. Mam dość. Czuję się jakby był listopad, a mamy...? No tak, wrzesień :)

  O czym to ja...? No tak, wcześniej wspominana NUDA. Wydawałoby się, że przy natłoku zajęć nie ma miejsca na sztukę, zdjęcia i kreatywność. A ja dziwnym trafem, gdzieś w tych wspaniałych chwilach wolnego czasu zamiast komentarzowej nudy odczuwam duże pokłady pomysłów i inspiracji. Więc chyba nie jest jeszcze tak źle. Jest szansa na przyszłość.

Wcześniejsze posty były jesienne? Niee. Tamte miały jeszcze w sobie nutkę lata. Pewien smaczek euforii i głód nowych doświadczeń, nowości. Nadchodzą ciężkie czasy. Euforia znika, organizm przepity zieloną herbatą, ciało przygniecione dużą ilością koców. Czas jesiennego zmęczenia się zbliża. Julia.

9 komentarzy:

 1. Niewiarygodnie piękne, bystre, zauważalne...

  :***

  OdpowiedzUsuń
 2. hi!
  i like a lot your blog!
  i follow u!
  follow me if u want to!
  xx
  www.silencemute.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Bo monotonia to coś z czym trzeba walczyć !! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sukienka Julii <3 spodnie Jagny <3
  PS. Jak dla mnie nie jest nudno ;p

  OdpowiedzUsuń
 5. Julia, pięknie wyglądasz w tej sukience :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetnie wpisujecie się w mój ulubiony, jesienny klimat:) Proszę o więcej fotek z całuśną Lulu! Jagna ma świetną koszulę, a Julia kieckę, jak mówi Karola:))
  Bełata

  OdpowiedzUsuń
 7. świetne zdjęcia, w takim jesiennym klimacie :) http://deleks.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń