środa, 10 października 2012

shoes? really?


Dział street fashion ostatnio nieco zamarł, ale że mamy idealną porę roku dla fashionistów, na ulicach znów kolorowo. Tamtego dnia planowałyśmy tylko szybkie zdjęcia, szybką kawę i szybki autobus do muzyka. Jednak obok właścicielki gloomybread nie można przejść obojętnie. Już miałyśmy zignorować śliczny kapelusz, genialny płaszcz i cudowną torbę. Ale kiedy zauważyłyśmy spodnie w kwiatki w połączeniu z glanami... zapomniałyśmy o pośpiechu. 


Ostatnio buty w świecie mody zeszły na niższy poziom, dosłownie! Nareszcie "najgorętsze" fasony bez obcasów! Trampki, lordsy, creepersy, martensy - wszystkie TAKIE piękne i TAKIE wygodne. Do tego każde w swoim rodzaju. Założyłaś identyczną sukienkę jak ta koleżanki i już wiesz, że szykują się "ciche" dni. Kupujesz czarne conversy, które ma pół świata,a jesteś bezpieczna. Zdawałoby się, że owe buty posiadają same zalety, ale podstawowym minusem jest ogromna miłość jaką jesteśmy w stanie je obdarzyć. Tak bardzo zatracamy się w niedorzecznym uczuciu, że jesteśmy gotowi zrobić wszystko by mieć je w posiadaniu. A konkretnie: wydać KAŻDE pieniądze. Do pewnego czasu nie miałam z tym problemu, buty z rynku do złudzenia przypominały firmówki. I w ogóle nie przeszkadzało mi, że po 2 miesiącach były do wyrzucenia. Aż w moje głowie zaczęło się kołatać to dzikie marzenie posiadania. (właśnie tak, Jagna zamierza wydać 300zł za... znak firmowy). I śladem masy szykuję się powolutku do tego wariackiego zakupu.
Jagna.

10 komentarzy:

 1. Zobaczyłam glany i... zostałam na dłużej :-) Tworzycie tu dziewczyny wspaniały klimat, oczu nie sposób oderwać od fotografii. Idę oglądać dalej, a glany... w końcu muszę sobie kupić :-) Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się to jak robicie zdjęcia innym na ulicy! Świetny pomysł! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niby to zupełnie nie mój styl, ale bardzo mi się podoba:)

  OdpowiedzUsuń
 4. ojej jakiee piękne zdjęcia !!! :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. ja uwielbiam płaskie butki! prawie tylko takie mam! a dziewczyna w kwiatowych spodniach - boska, kocham ją!

  OdpowiedzUsuń
 6. ja chciałabym posiadać vansy :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Ula(dziewczyna w spodniach w kwiatki) ma naprawdę genialny styl :3

  OdpowiedzUsuń
 8. creepersy < 3


  http://soniagrudzien8.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń