sobota, 17 listopada 2012

Let it snow!


Liście już spadły z drzew, okres złotej jesieni minął bezpowrotnie. Czasem mignie nam jeszcze zgubiony szelest pojedynczych liści, gdzieś jeszcze uśmiechnie się kasztan. Ale już przestało to cieszyć, niecierpliwie wyczekujemy śniegu, świąt, grudnia. Herbatę z chęcią zamienimy na kakao, a szyje otoczymy grubymi szalami. Powoli to czuję! W Empiku pomysły na prezent świąteczny (jak zwykle bardzo mało pomysłowe i kiczowate), na drzewach lampki, za oknem mgła i coś białego... Szron? Ach, włączę sobie Let it snow. :)
Z jednej strony klaszczę jak dziecko na myśl o nadchodzącej zimie, a z drugiej przeklinam wszechobecny mróz. Dla blogerki to prawdziwa klęska. Ciemno robi się już koło szesnastej, a dla tak zapracowanych osób jakimi jesteśmy z Jagą to najwcześniejsza godzina spotkania. Ok, mamy już ciemność, mamy poddenerwowane rozmowy, ze zdjęcia wyjdą słabo. Coś jeszcze? Ha! Jest i mróz. A kurtki trzeba zdjąć! Zaczynamy sesję, szczęka wykonuje nerwowe odruchy. Góra, dół, góra, dół. Och, to zdecydowanie psuje atrakcyjną mimikę twarzy, która zwykle nam towarzyszy! Jedna pośpiesza drugą, na końcu sesji nasze ręce przypominając czerwoną, szorstką masę. Zdecydowanie nie jest to zachęcający widok. Street fashion?- pyta jedna z nas (zwykle ta co ma cieplejszą kurtkę) Chyba zwariowałaś! Kawa, kawa, kawa. I do tego zmierzam. Kawa, napój bogów zbliża niesamowicie, jest obowiązkowym dodatkiem do rozmowy. Ten, kto mieszka w Toruniu, a nie odwiedza Kony Coast nie wie co traci. I nie jest to żadna pusta reklama, nie dostanę za to darmowej kawy, ani zniżki na ciasto. To zwykły hołd mojemu ulubionemu miejscu. Bo nie ma nic lepszego od cichej, klimatycznej muzyki, owej kawy i czających się za plecami świet. Chodźcie bliżej, stęskniłam się. Aspiracje blogerki mam już gdzieś, dla chcącego nic trudnego. No to jeszcze raz: Let it snow!


Za ciemne zdjęcia po prostu przepraszam, za długą przerwę też. Będzie lepiej. Julia. :)

7 komentarzy:

 1. Swiuetne stylizacje, zwlaszcza te plecaki
  Kisses
  Aga

  Check my new post
  www.agasuitcase.com

  OdpowiedzUsuń
 2. czerwona spódniczka jest genialna

  OdpowiedzUsuń
 3. A mi podobają się Wasze tekściki, z przyjemnością czytam i cieszę się, że piękna "złota"jesień już za nami...Wyczekuję przymrozków, złoszczę na przedświąteczne dekoracje, bo dla mnie to jeszcze nie ten czas!
  W stylizacjach świetne plecaczki i glany!!!
  całusy!
  Ciekawe w co się odziejecie zimą? Proponuję warstwowo, podobno to najlepszy sposób na mrozy!!!

  OdpowiedzUsuń