poniedziałek, 13 sierpnia 2012

Live, create and have fun

Siedzę... odpoczywam... w końcu są wakacje. Patrzę w sufit i korzystam z tego, że mam czas na takie patrzenie. Chwila,chwila. I tak będę wspominać wakacje?! W tym momencie przypominają mi się nasze 3 blogowe maksymy.
Żyć, czy to oznacza po prostu nie umierać? Skoro tak, to wypełniam zadanie znakomicie. Jednak gdyby popatrzeć na mnie z boku... ok, w tej chwili rzeczywiście wyglądam jak nieboszczyk.
Tworzyć, czyli zrobić coś własnymi rękami. Zerkając do mojego nieodłącznego zeszytu (ulubione dylematy z empiku) widzimy niezwykle ambitny plan działania na wakacje. Autorka nie zamierza próżnować, chce uszyć sobie sukienkę, codziennie rano biegać, nauczyć się wszystkich zadanych utworów na skrzypce, znaleźć pracę, uczyć się języków, ponadto gotować, piec, malować. Łał! 
Bawić się, uśmiechać, cieszyć, skakać. Mieć pomysł na każdy dzień. Robić to na co nigdy nie miało się odwagi. Śmiać się do siebie i do innych. Zarażać pogodą ducha   Przeżywać niezwykłe przygody podczas chociażby kupowania croissantów w Lidlu (nie, tu należałoby skreślić: chociażby).
 No tak, same to wymyśliłyśmy! I wydawałoby się, że jesteśmy godnymi reprezentantkami. Wystarczyło, że przyszły ciemne chmury, jedna z nich odleciała na Czarny Ląd, a już druga nie wie co ze sobą zrobić. Nie wierzę, że piszę to o sobie! W takim razie wstaję i odhaczam punkty z mojej list, żeby oprócz pięknych wspomnień mieć też dowody rzeczowe.
Od czego zacząć? Cóż, można by upiec ciasto, koniecznie z czekoladą, na dobry humor. Włączyć ulubioną płytę, najgłośniej jak się da i tańczyć ile sił. Poszperać w internecie w poszukiwaniu prostego DIY i wziąć się do roboty. Po zmierzchu spacer na uporządkowanie myśli. Potem zabiegi upiększające i zakończyć filmem lub dobrą książką. Mój plan na wieczór, aby już do końca sierpnia spędzać czas aktywnie. : )


Jagna

4 komentarze:

 1. cuudoowne zdjęcia !! ♥♥ zapraszam do mnie :**

  OdpowiedzUsuń
 2. swietne zdjecia :)

  Wejdziesz w reklamę/y po prawej stronie bloga w pasku bocznym pod napisem " Kliknij na reklamę " ? :)( Jest to pierwszy gadżet po prawej ) Z góry dzięki ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolejna porcja bardzo ciekawych zdjec :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne zdjęcie dziewczynki w różowej sukience na turkusowym rowerku, cudna wakacyjna beztroska na wszystkich zdjęciach udziela się:)
  Pozdrawiam i życzę dużej dawki słonecznej energii do realizacji wszystkich planów!!!
  Madame Klara

  OdpowiedzUsuń